+09 0352 321 28 43
info@redof.com.tr

Kurumsal

Redof Büro Mobilyaları Hakkında

Redof Büro Mobilyaları 1998 yılında üretime başlamıştır. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile hayatın gereksinimlerini tespit etmiş, tasarımlarını ve ürünlerini bu yönde geliştirmiştir. Panel mobilya ve soft grubunu üretiminde birleştiren firmamız, müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğu yatırımlar ile de ülke ekonomisine istihdam oluşturmaktadır.

Gelecekte de aynı çizgi ve anlayış ile yoluna devam etmeyi ilke edinen firmamız çözüm ortaklarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarız.

About Redof Office Furniture

Redof Office Furniture started production in 1998. Since it’s start it always prioritised customer satisfaction. With R-D Redof detected the needs of life and evolved it’s products to answer these needs.

Our company provides solution oriented service as result of combining production of both panel and soft furniture in it’s factory. Redof also helps the economy with providing employment.

Having the principle of moving to future with same mentality and stability, we thank and send our best regards to our personel and partners

34

Misyon

hazırlanıyor

7

Vizyon

Hazırlanıyor